درباره ما

درباره ما

 

 

تک تاکسی1

 

 

تک تاکسی2

 

 

تک تاکسی3

 

تاریخچه فعالیت  :


 تاکسیرانی تک تهران سیر معروف به " تک تاکسی "با  شماره ثبت 280707 ، به پشتوانه 8 سال فعالیت موفق مؤسسه اتومبیل کرایه و تشریفات تک ، فعالیت خود را تحت نظارت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در مهر ماه 1385 آغاز نمود این شرکت در سال 1390 موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد ISO9001:2008 از  TUV آلمان گردید. .
 قابلیت ها و توانائیها :
تک تاکسی در حال حاضر دارای بزرگترین ناوگان حمل و نقل خصوصی می باشد و تمامی خودروهای  سواری و ون این شرکت مجهز به تاکسیمتر پرینتردار ، تابلو سقفی ، آرم بغل نویسی می باشند .
رانندگان تک تاکسی دارای یونیفرم متحدالشکل ، مؤدب ، متأهل و متعهد می باشند و تمامی آزمایشهای تأیید سلامت از وزارت بهداشت ، سلامت رفتار از نیروی انتظامی تهران بزرگ و آزمونهای شهرشناسی سازمان تاکسیرانی تهران بزرگ را نیز با موفقیت پشت سر نهاده اند همچنین موفق به گذراندن دوره های آموزشی عمومی، راهنمایی و رانندگی و رضایت مشتری نیز گردیده اند.
کیفیت و نوع فعالیت تاکسی های تحت مجموعه تک تاکسی توسط کارشناسان واحد نظارت ،کنترل می گردد و تخلفات به مراجع  ذیصلاح ارجاع می گردد .این شرکت در سال 1393 در راستای گسترش خدمات خود، امتیاز تاکسیرانی خصوصی منطقه 14 تهران را نیز خریداری نمود و در حال حاضر از گستره خدمات خوبی در مناطق 14،21 و 22 تهران برخوردار می باشد.

تک تاکسی در سال 1397  و بر اساس اعلام سازمان تاکسیرانی تهران، دفاتر خدمات هماهنگی اداری خود را در مناطق 14 و 22 تهران  راه اندازی نمود که یه تمامی تاکسیرانان شهر تهران خدمات رسانی می نمایند.  

خدمات هایپر تاکسی و  تعمیرگاهی درجه یک این شرکت نیز در همین سال آغاز به کار نمود

تک تاکسی ارائه خدمات ناب به هموطنان عزیز را مهمترین وظیفه خود می داند و برای دستیابی به اهداف بزرگ خود که همانا رضایت مشتریان می باشد با تمام قوا تلاش خواهد کرد .